YÜKLENİYOR

Evdeki mutluluk

Arka Bahçeniz Balat Ormanı

Bellavista, ARTI2000 İnşaat'ın butik projeler yaklaşımını en iyi şekilde temsil ediyor. 4 blokta yer alan 50 daire, sakinlerine yalnızca estetik bir konut değil, eşsiz bir yaşam kültürü vaat ediyor.

Projenin büyük bir bölümünü oluşturan bahçe, türlü aktivite alanları ile zengin peyzaj özelliklerini birleştiriyor. Çocuk ve yetişkin yüzme havuzu, Japon havuzu ve dekoratif su kanalları, çocuk oyun alanları ve kafeterya, bahçede keyifle vakit geçirmenizi sağlıyor.

Kapalı yüzme havuzu ve profesyonel spor salonu yaz-kış sportif aktivitelerinize imkan verirken, her daire için ayrılan 2 araçlık otopark ve depo alanları yaşamınızı kolaylaştırıyor. Projede ayrıca, olası elektrik ve su kesintileri için jeneratörler ve su depoları bulunuyor.

Estetik, İşlevsel ve Uzun Ömürlü

Bellavista'da tüm daireler 4+1 düzeni ve 150 metrekare net kullanım alanına sahip. Dairelerde ayrıca ebeveyn banyosu, askı ve dolap sistemlerinin yer aldığı giyinme odası, portmanto ve yerden ısıtmalı, kullanışlı balkonlar bulunuyor.

Zeminden tavana dek genişletilmiş pencereler daha geniş bir görüş açısı ve maksimum ferahlık sağlarken; elektronik panjur sistemi ve konfor camlar, duvarlardaki yalıtım ile birlikte ısı ve enerji tasarrufunu artırıyor. Daireler, balkonlar dahil olmak üzere yerden ısıtma sistemi ile ısıtılıyor.

Ocak, fırın, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve aspiratörden oluşan ankastre set ve salon için 18.000 Btu'luk bir klima da ARTI2000 tarafından temin ediliyor. Bu ekipmanlar için Miele, Franke ve Siemens ürünleri kullanılırken; batarya, vitrifiye, rezervuar gibi gereksinimler için ise Grohe ve Duravit markaları tercih ediliyor.

Mesaj Gönder

arti2000.com.tr® Tüm hakları saklıdır, ©2023